Fel Nike
sobota, 9 maja 2015
O blogu
Hej. Ten blog będzie o mnie i o mojej kauzins (kauzins: u mnie w rodzinie kuzynka). Na imię jej Maja. Co w tym wyjątkowego? To, że wyglądamy prawie identycznie. Tylko, że ona jest o rok starsza. Mój tata ma siódemkę rodzeństwa. I z moim wujkiem (starszym od taty) też są podobni. ona jest po swoim tacie, tak jak ja po swoim. Więc jesteśmy podobne. Mieszkamy trochę daleko od siebie (bo jakieś 1,5 godz. jazdy), ale bardzo się lubimy. ja w ogóle jeszcze potem wszystko opisze. Zapraszam do czytania ^ . ^ ! Fel Nike
Subskrybuj:
Posty (Atom)