sobota, 9 maja 2015

O blogu

Hej. Ten blog będzie o mnie i o mojej kauzins (kauzins: u mnie w rodzinie kuzynka). Na imię jej Maja. Co w tym wyjątkowego? To, że wyglądamy prawie identycznie. Tylko, że ona jest o rok starsza. Mój tata ma siódemkę rodzeństwa. I z moim wujkiem (starszym od taty) też są podobni. ona jest po swoim tacie, tak jak ja po swoim. Więc jesteśmy podobne. Mieszkamy trochę daleko od siebie (bo jakieś 1,5 godz. jazdy), ale bardzo się lubimy. ja w ogóle jeszcze potem wszystko opisze. Zapraszam do czytania ^ . ^  !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Fel Nike

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz